Dnes je piatok 09.06.2023
Informácia o spoločnosti

Kvadrochem

Zmena adresy spoločnosti KVADROCHEM – Galvaniho 8, 821 04 Bratislava

KVADROCHEM s.r.o, dovozca a distibútor stavebnej chémie , Vám aj prostredníctvom web stránok predstavuje podstatnú časť svojich ponúkaných výrobkov.

Spoločnosť KVADROCHEM vznikla začiatkom roku 2001 ako nástupca firiem , ktoré sa venovali dovozu a predaju stavebnej chémie od roku 1992 a získali v tejto problematike bohaté profesionálne skúsenosti.

Spoločnosť KVADROCHEM s.r.o.od svojho vzniku pôsobí ako exkluzívny distribútor značky DL CHemicals na Slovensku. Belgický výrobca tmelov a a lepidiel - DL Chemicals-vznikol v roku 1936 a je dlhodobo známy svojou štandartne špičkovou kvalitou overenou v rozsiahlej sieti svojich zákazníkov po celej západnej Európe.

Okrem tmelov nájdete v ponuke našej spoločnosti polyuretánové peny , lepidlá , prímesy do betónov, pásky a príslušenstvo vo vysokej kvalite od ďalších renomovaných výrobcov.

Svoje pôsobenie na trhu zakladáme hlavne na profesionálnom prístupe našich obchodných zástupcov a na rýchlom zákazníckom servise Efektivitu predaja podporuje aj individuálny prístup obchodných zástupcov a poradenstvo „šité na mieru“ priamo podľa požiadaviek zákazníka.

Celoslovenská pôsobnosť a tým aj flexibila zákazníckeho servisu je zabezpečená okrem centrály v Bratislave aj prostredníctvom pobočiek v Žiari nad Hronom a Prešove, v ktorých pôsobia jednotliví obchodní zástupcovia.

© 2007 Kvadrochem, s.r.o. Všetky práva vyhradené.  |  Webmaster  |  Počet prístupov: 2 9 0 5 6 0 0